Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Okt.2020, 09:27
Članovi Predsedništva BiH danas u Briselu
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović i članovi Predsedništva BiH Milorad Dodik i Željko Komšić borave danas u radnoj poseti Briselu, saopštilo je Predsedništvo BiH.
Džaferović, Dodik i Komšić će se sastati sa stalnim izvestiocem Evropskog parlamenta za Bosnu i Hercegovinu Paulom Rangelom u zgradi Evropskog parlamenta, prenosi Dnevni avaz.
Kako se navodi, tokom radne posete institucijama Evropske unije u Briselu, članovi Predsedništva BiH sastaće se i sa predsednikom Saveta Evropske unije Šarlom Mišelom u zgradi Evropskog saveta.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









