Izvor: MozzartSport.com, 18.Sep.2021, 22:56

Voždovac opet u minus fazi, Radnički odneo bodove za Kragujevac

Trivunović za pobedu gostiju – 2:1

Tri uzastopne pobede, a onda ponovo pad u minus fazu. Voždovac nikako da stabilizuje formu, već i dalje opravdava epitet najnepredvidivijeg tima Superlige.

Radnički je preboleo poraz od Partizana u prethodnom kolu i krenuo svom snagom po pobedu na voždovačkom Krovu i – uspeo. Golom Veljka Trivunovića u 71. minutu Kragujevčani su ulovili sva tri boda u Zaplanjskoj – 2:1.

Pobeda je došla u pravi čas po >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Radnički. Nanizao je šest utakmica za trijumfa i skliznuo ka donjem delu tabele. Istina, tamo mu je i prognozirano da će biti pre nego što je sezona počela. Ali, tim sa Čika Dače je uspeo da još jednom iznenadi.

Iskusni Marko Mirić, nekadašnji reprezentativac, postigao je vodeći gol za Radnički u 31. minutu. Presekao je Voždovčane, koji su imali inicijativu, ali ne i dovoljno sigurnosti da stvorene prilike ili udarce sa distance pretvore u gol.

Vujnović je u drugom delu pogodio, ali je gol poništen, da bi u 70. minutu najzad ogrejalo sunce Zmajeve. Milović je izjednačio rezultat, međutim, samo što su krenuli s centra Kragujevčani su vratili vođstvo preko Trivunovića.

Za novi povratak u život Voždovac nije imao snage.