PLS - Mrtva trka na vrhu, nove pobede vodećih (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Mar.2019, 00:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrane su četiri utakmice 27. kola Prve lige Srbije.

Ekipe TSC-a i ivanjičkog Javora nastavile su svoj pohod ka plasmanu u Superligu Srbije.

Tim iz Bačke Topole danas je na svom terenu savladao ekipu kragujevačkog Radničkog sa 2:0, a najveći deo posla domaćin je završio u prvom poluvremenu, kada su postignuta oba gola.

U isto vreme, Javor je u Ivanjici savladao ekipu Budućnosti sa 1:0, a gol odluke postignut je u 90. minutu, kada je Marković zatresao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << mrežu gostiju.

Uspešna na svom terenu bila je i ekipa Žarkova koja je sa 2:0 savladala Novi Pazar, a čast gostiju spasio je Borac, koji je osvojio bod u Bečeju - 0:0.

Na vrhu tabele, TSC i Javor sada imaju po 59 osvojenih bodova.