Bivše demokrate osnovale TIM

Izvor: JužneVesti.com, 10.Maj.2013, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivše demokrate osnovale "TIM"

Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”, a za predsednika je izabran Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja
Pogledaj vesti o: Milan Stanković

Nastavak na JužneVesti.com...



Povezane vesti

Bivše demokrate osnovale "TIM"

Izvor: OkRadio.rs, 10.Maj.2013

Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”. Na osnivačkoj Skupštini izabrano je rukovodstvo Udruženja, a za predsednika je imenovan Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja. Prema njegovim rečima,...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.