Izvor: JužneVesti.com, 10.Maj.2013, 13:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bivše demokrate osnovale "TIM"
Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”, a za predsednika je izabran Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja.
Pogledaj vesti o: Milan Stanković
Povezane vesti
Bivše demokrate osnovale "TIM"
Izvor: OkRadio.rs, 10.Maj.2013
Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”. Na osnivačkoj Skupštini izabrano je rukovodstvo Udruženja, a za predsednika je imenovan Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja. Prema njegovim rečima,...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












