Izvor: OkRadio.rs, 10.Maj.2013, 13:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bivše demokrate osnovale "TIM"
Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”.
Na osnivačkoj Skupštini izabrano je rukovodstvo Udruženja, a za predsednika je imenovan Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja.
Prema njegovim rečima, cilj „TIM-a“ su novine kako na političkoj sceni u gradu, tako i u svim sferama javnog života.
- Već nekoliko meseci radimo na formiranju Udruženja, tako da imamo uređen Statut i sistem organizacije rada. Najvažnija aktivnost na lokalu biće okupljanje svih progresivnih snaga sa stvaralačkim duhom i stvaranje novih sistema vrednosti - kazao je Stanković.
Pogledaj vesti o: Prokuplje, Milan Stanković





