Bivše demokrate osnovale TIM

Izvor: OkRadio.rs, 10.Maj.2013, 13:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivše demokrate osnovale "TIM"

Bivši članovi Demokratske stranke u Prokuplju, koji su pre mesec dana istupili iz stranke, osnovali su Udruženje građana “Toplica i mi”. Na osnivačkoj Skupštini izabrano je rukovodstvo Udruženja, a za predsednika je imenovan Milan Stanković, privrednik iz Prokuplja. Prema njegovim rečima, cilj  „TIM-a“ su novine kako na političkoj sceni u gradu, tako i u svim sferama javnog života.     - Već nekoliko meseci radimo na formiranju Udruženja, tako da imamo uređen Statut i sistem organizacije rada. Najvažnija aktivnost na lokalu biće okupljanje svih progresivnih snaga sa stvaralačkim duhom i stvaranje novih sistema vrednosti - kazao je Stanković.
Pogledaj vesti o: Prokuplje,   Milan Stanković

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.