Znamo da je volite! (FOTO)

Izvor: Mondo, 10.Maj.2016, 05:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Znamo da je volite! (FOTO)

Uživajte u novim slikama plavokose seks bombe!

Emili Sirs je australijska manekenka čije su vas fotke oduševile u januaru ove godine.

DA SE PODSETIMO: Mislimo na ove slike!

Otada je Emili stekla još veću popularnost, nastavila da se slika u donjem vešu i kupaćim kostimima, ali je otkrila i jednu neobičnu "taktiku" kojom se bori protiv neželjenih udvarača.

Emili kažnjava muškarce!

Sirsova jedva uspeva da se izbori sa tipovima koji joj šalju slike svojih penisa, pa je počela te slike da prosleđuje njihovim devojkama!

Ne brinite, u galeriji su samo njene slike - uživajte!
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.