Singltonu dva miliona za sezonu u Barseloni

Izvor: Vesti-online.com, 18.Jul.2018, 10:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Singltonu dva miliona za sezonu u Barseloni

Krilni centar Kris Singlton potpisao je jednogodišnji ugovor sa Barselonom za 2,05 miliona dolara. Prva ponuda iznosila je 1,8 miliona, ali je Amerikanac ipak uspeo da izbori nešto više novca.

Singlton je želeo da se vrati u NBA, ali nije uspeo da dobije garantovani ugovor, pa je ostao na Starom kontinentu - prethodne dve godine igrao je za Panatinaikos, pre toga i za Lokomotivu Kubanj, a u NBA je igrao za Vizardsa (2011-2014).

Prošle sezone 28-godišnji Singlton >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je u Evroligi beležio 12 poena i 5,9 skokova.

@FCBbasket and @C_SING31 have reached an agreement for the American PF to play for the club in the 2018/19 season

https://t.co/QZ0U8qLnpE

#ForçaBarça! pic.twitter.com/l4zr08ykm1— Barça Basket (@FCBbasket) 17. јул 2018.
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.