Izvor: MozzartSport.com, 18.Apr.2021, 20:18

Muskorn ispao pet minuta pre kraja, Anderleht se nije obrukao (VIDEO)

Drama u poslednjem kolu belgijskog prvenstva
Ligaški deo belgijskog prvenstva je završen. U gornjem delu tabele nije bilo drame, niti iznenađenja, ali jeste na začenju.
Muskorn je porazom od vodećeg Klub Briža (2:4) u gostima pao na polsednju poziciju, dok je Bever zahvaljujući pobedi nad Levenom, takođe na strani, uspeo da se izbori za popravni i šansu da kroz baraž dođe do ostanka u najjačem rangu.
Do 85. minuta Muskorn je imao pozitivnih 2:2 u Brižu, čak je i vodio 1:0 od 51. minuta, ali je posle sjajnog prodora 20-godišnjeg Odilona Kosunua i asistencije za Nou Langa usledila panika. Ubrzo posle trećeg, domaćin...