Izvor: Autoportal.rs, 15.Nov.2014, 13:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katerham se vraća za Abu Dabi
Ekipa koju će retko ko pamtiti po ovogodišnjem učinku u Formuli 1 uspela je da se izbori sa finansijskim problemima i uzeće učešće u finalnoj trci sezone.
Katerham je uspeo da prikupi potreban novac i trkaće se u Abu Dabiju. Novac je prikupljen zahvaljujući fanovima ove ekipe koji su svojim doprinosima finansijske prirode pokazali koliko vole ovaj tim i koliko žarko žele da ih vide na stazi.
Još uvek nije poznato ko će se naći >> Pročitaj celu vest na sajtu Autoportal.rs << u bolidima Katerhama. Njihovi standardni ovogodišnji vozači su Kamui Kobajaši i Markus Eriksen ali je švedski vozač još ranije najavio da se rastao sa timom.
Iako su fanovi dali sve od sebe ipak ovoj ekipi nedostaje oko 500 000 funti od ukupnog iznosa od 2,35 miliona funti koliki je njihov sveobuhvatni dug. Bilo kako bilo, u Abu Dabiju ćemo imati dvadeset automobila na stazi.
Pogledaj vesti o: Izbori














