Juve prelomio, Brazilac u PL?

Izvor: Sportske.net, 14.Jan.2019, 19:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juve prelomio, Brazilac u PL?

Izgleda da za njega nema mesta, želi ga Čelsi, ali će "Bjankoneri" ipak izgleda učiniti uslugu "svom čoveku"!

Defanzivac Rožerio koga je Juve kao klinca doveo iz Brazila, nije još obukao dres italijanskog šampiona.

Izgleda da i neće, mladi reprezentativac Brazila je otišao na pozajmicu, "parkiran" je po običaju u Sasuolu, gde igra veoma dobro.

Ove godine je standardan, igra na mestu desnog beka, ali je procena da će teško u Juventusu dobiti priliku, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << naime, na toj strani su Kanselo i De Šiljo, teško je verovati da Rožerio može da se izbori i pored velikog talenta.

Ali, za njega je zainteresovan Čelsi koji traži desnog beka, cena je oko 20 miliona evra, međutim, Juventus će, kako sada stvari stoje Rožerija prodati Vulvsima. Videćemo da li će on možda biti deo transfera Rubena Neveša, tek Žorge Mendeš se sada mnogo pita u Torinu posle dolaska Ronalda, veruje da će Rožerio biti otkrovenje u Vulverhemptonu i spreman je da izdvoji novac kako bi ga odveo u Englesku.

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.