Izvor: N1 televizija, 15.Dec.2017, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jovanović: Nećemo podržati Đilasa, bićemo mu konkurent
Predsednik Liberlno-demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je da neće podržati nekadašnjeg gradonačelnika Beograda Dragana Đilasa, već će mu, naprotiv, biti konkurent na beogradskim izborima.
Jovanović je ocenio da je Đilas dovoljno iskusan političar da može da sagleda posledice dogovora sa Vukom Jeremićem i Sašom Jankovićem i ocenio da njih trojica nemaju ništa zajedničko, osim lične frustracije Aleksandrom Vučićem, a da je, za razliku od njega, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << svaki od njih na svoj način hteo da bude partner Vučiću.
Ranije danas predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac izjavio je da će DS imati svog kandidata za gradonačelnika Beograda kao i da "ne postoji verovatnoća" da će podržati bilo koga drugog.
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da će stranački organi odlučiti da li će kandidat za gradonačelnika Beograda biti iz Narodne stranke ili će podržati nekog drugog.
Pogledaj vesti o: Izbori









