Izborni listić duži od metra?!

Izvor: Mondo, 10.Maj.2013, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izborni listić duži od metra?!

U Bugarskoj će u nedelju, 12. maja, biti održani vanredni parlamentarni izbori, a zbog velikog broja kandidata neki glasački listići će biti duži i od 1,2 metra.

Na izborima će učestvovati 38 partija i sedam koalicija, sa više od 7.200 kandidata.

U biračke spiskove za vanredne parlamentarne izbore 12. maja upisano je 6.956.890 birača.

(Srna)

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Izborni listić duži od 1,2 metra

Izvor: Cafe.ba, 10.Maj.2013

U Bugarskoj će u nedjelju, 12. maja, biti održani vanredni parlamentarni izbori, a zbog velikog broja kandidata neki glasački listići će biti duži i od 1,2 metra.

Nastavak na Cafe.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.