Izvor: B92, 03.Apr.2021, 17:10
"Izbori nisu u interes"
Britanski ambasador u Prištini Nikolas Abot pozvao je poslanike da na sednici parlamenta glasaju za izbor novog predsednika privremenih prištinskih instituacija
On je ocenio da novi izbori, usred pandemije koronavirusa i ekonomske krize, nisu ni u čijem interesu.
"Poslanici mogu da glasaju kako žele, ali odgovorni čin je da oni ispune svoju ustavnu ulogu podržavajući demokratski proces kroz svoje prisustvo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i glasanje", naveo je Abot na Tviteru.
On je naglasio da sve stranke, a ne samo one koje su odnele pobedu na izborima, moraju da imaju konstruktivnu ulogu u izgradnji institucija.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Twiter, Facebook
Britanski ambasador u Prištini: "Poslanici da prisustvuju sednici, izbori nisu u interesu"
Izvor: Blic, 03.Apr.2021
Britanski ambasador u Prištini Nikolas Abot pozvao je poslanike da na sednici parlamenta glasaju za izbor novog predsednika privremenih prištinskih instituacija jer, kako je ocenio, novi izbori, usred pandemije korona virusa i ekonomske krize, nisu ni u čijem interesu.







