Izvor: Glas javnosti, 06.Sep.2009, 09:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izbori na proleće!
BEOGRAD - Dokaz da su izbori blizu je i ubrzano ukrupnjavanje političke scene u Srbiji, kao i strateška partnerstva koja DS ovih dana potpisuje sa DHSS Vladana Batića, uz najavu sličnih sporazuma sa SDPS Rasima LJajića i LDP Čedomira Jovanovića, smatraju predstavnici opozicije. Vlast je, međutim, uverena da će opstati ceo mandat, iako su slične tendencije u novijoj prošlosti jasno ukazivale na neophodnost raspisivanja vanrednih izbora.
Dragan Jovanović, potpredsednik >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Nove Srbije, uveren je da će izbori biti održani na proleće.
Trivanova (DS): Ne razmišljamo o tome!
Jelena Trivan, portparol DS, odbacuje svaku pomisao na vanredne parlamentarne izbore.
- Niko u ovom trenutku ne razmišlja o izborima, to vam odgovorno tvrdim. Vlada će izgurati ceo mandat. Što se tiče ukrupnjavanja političke scene, to je prirodan proces normalan u svim evropskim zemljama. I u Srbiji treba da se iskristališu dva bloka s centralnim, vodećim partijama - pojašnjava Trivanova.
Ако ДС ступи у коалицију са Чедистима ЛДП-ом никада више неће имати мој глас?
Dijaspora stvarno nezna ko s kim moze.Ali sigurno zna da ovako vise ne moze,posle svih ovih godina.Zemlja je rasturena iznutra.Zaduzena sa gomilom nesposobnog(profesionalnog)drzavnog aparata.Izlagana i pljackana dugi niz godina.Najbolnije za nju je sto joj pred ocima i pod maskom demoratije rasturaju i prodaju dedovinu ti isti EU demokrate.Izmisljajuci razne istine,ko da ona nezna sta se i gde dogadja i kakvi su zakoni i istine na zapadu.Lazuci one ljude u domovini da sa ulaskom u EU i putovanjima sve ce da rese i da odmah se obogate.Kraj i izlaz su izbiri,a ako ovi novi se ne opasulje.Bog neka nam je na pomoci........nasi politicari su sampioni u laganju.......ovog puta mora da postanu sampioni u radu..............ili,morace da beze iz drzave......nemaju gde.....cekamo ih.
Pogledaj vesti o: Izbori


















