Izvor: Radio 021, 15.Nov.2020, 23:56

Draško Stanivuković proglasio pobedu u Banjaluci

Kandidat Partije demokratskog progresa za gradonačelnika Banjaluke Draško Stanivuković proglasio je pobedu na lokalnim izborima.

Stanivuković je rekao da će razvijati Banjaluku kao otvoren grad i grad ljudskog lica, čiji će simbol, kako je rekao, biti čovek i njegova porodica.

"Ovo će biti grad u kojem će se vrednovati ljudske vrednosti, ono što umete svojim rukama i što ste stekli učenjem i znanjem, trudom i zalaganjem", rekao je Stanivuković >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << novinarima, prenosi RTRS.

Nosilac odborničke liste PDP-a Jelena Trivić rekla je da je ovo značajan rezultat za opoziciju, ne samo u Banjaluci, nego za celi opozicioni duh.

"Ovo je bitno za budućnost Republike Srpske da ulazi u fazu pluralizma i višestranačja, kakvo nam i treba", rekla je Trivićeva.

Autor: Politika

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.