Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Okt.2016, 12:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
CG: Osam članova Pozitivne napustilo stranku
Predsednik i članovi Političkog saveta Pozitivne Crne Gore, stranke koja na nedeljnim izborima nije prošla cenzus, napustili su tu partiju jer veruju da je bila pogrešna odluka da njihov predstavnik u Državnoj izbornoj komisiji ne potpiše zapisnik.
Osam predstavnika Pozitivne napustilo je stranku jer je, kako je saopšteno, aktuelno rukovodstvo stranke odlučilo da njen predstavnik u Državnoj izbornoj komisiji ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << potpiše preliminarni izveštaj o rezultatima održanih parlamentarnih izbora.
"Smatramo da je ta odluka u suprotnosti s držanjem ove partije u događajima od 27. januara ove godine te da direktno ide u korist onima koji nastoje ugroziti ne samo političku stabilnost Crne Gore, nego i njen državni integritet", navodi se u saopštenju, preneli su podgorički mediji.
Zbog toga su, kažu, odlučili da prekinu daljnju saradnju s predstavnicima i organima Pozitivne Crne Gore.
Saopštenje su potpisali predsednik Političkog saveta Pozitivne Crne Gore Ranko Đonović i članovi Savjeta Milenko A. Perović, Vukić Pulević, Sreten Vujović, Svetozar Savić, Sveto Milikić i Miodrag Mijo Vučetić.
Inače, predsednik Pozitivne Darko Pajović podneo je ostavku u izbornoj noći zbog lošeg izbornog rezultata.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Osam članova Pozitivne Crne Gore napustilo stranku
Izvor: RTS, 19.Okt.2016
Predsednik i članovi Političkog saveta Pozitivne Crne Gore, stranke koja na nedeljnim izborima nije prošla cenzus, . Predstavnici su napustili stranku jer je, kako je saopšteno, aktuelno rukovodstvo stranke odlučilo da...













