Izvor: Press, 26.Mar.2013, 09:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić danas sa Forbsom
Premijer Srbije Ivica Dačić, prvi potpredsednik Vlade i ministar odbrane Aleksandar Vučić i ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić razgovarali su juče sa Forbsom o mogućnostima promocije Srbije kao investicionog područja, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.
Na jučerašnjem sastanku čelnika >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Vlade Srbije sa Forbsom ukazano je na povoljan strateški položaj Srbije, dobre uslove privređivanja i pogodnosti koje Vlada Srbije omogućava stranim investitorima.
Srbija, kao najveća zemlja Zapadnog Balkana, ima dobru infrastrukturu, kvalifikovanu i iskusnu radnu snagu i tržište, što stranim investitorima pruža mogućnosti za ostvarenje profita, rečeno je na sastanku.
Sastanak predsednika Srbije i Kristofera Forbsa je zakazan za 16 sati u zgradi na Andrićevom vencu, saopšteno je iz kabineta predsednika Nikolića.























