Maca tipuje: Branko Ružić bi me razvalio

Izvor: Svet, 03.Jul.2015, 21:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maca tipuje: Branko Ružić bi me razvalio

Maca Diskrecija tvrdi da bi je Branko Ružić razvalio od seksa zato što ima šarene oči.
Senada Nurkić je, zahvaljujući iskustvu s muškarcima kojim se hvalila u “Parovima”, procenila da je predsednik Izvršnog odbora Socijalističke Partije Srbije slab na starlete i da bi sve dao da bude sa njom. U razgovoru za Kurir bosanka starleta je do detalja opisala šta bi joj radio prvi saradnik ministra spoljnih poslova Ivice Dačića.
“Ovaj Ružić nije lep, >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << ali ima šarene oči. Vidim ja da bi on meni svašta radio. Ti koji imaju šarene oči umeju da razvale od seksa. Pravi su mačori u krevetu. Oni vole starlete i da sa njima rade ovo-ono. Svaka čast Ružiću, znam ja da bi on sa mnom, ali neka, hvala mu. Može da ga šlajfuje. Meni se ne sviđaju ti političari. Oni su previše strogi. Nose odelo i kravatu. Političari imaju mnogo para i misle da mogu šta žele”, kroz osmeh nam je rekla Maca Diskrecija.
Dačićev bliski saradnik ovim povodom najpre je demantovao da ima šarene oči, a zatim poručio:
“Molim vas, nemojte mi postavljati tako banalna, senzacionalistička i nekorektna pitanja. Jednostavno nisam iz te priče. Nađite nekog adekvatnog iz političke branše, ko ima iskustva sa tom vrstom srpske supkulture”, izričit je bio Ružić.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na Svet...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.