Izvor: RTS, 15.Apr.2013, 17:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić sa Fratinijem
Italija podržava evropski put Srbije i nastojanje da se dijalogom dođe do pravednog rešenja koje će obezbediti trajnu stabilnost u regionu, rečeno na sastanku premijera Ivice Dačića i bivšeg šefa italijanske diplomatije Franka Fratinija.
Bilaterana saradnja Srbije i Italije je usponu, a Rim pruža punu podršku Srbiji na putu ka EU i nastojanju da se dijalogom obezbedi trajna stabilnost >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u regionu, rečeno u razgovoru premijera Ivice Dačića i bivšeg šefa italijanske diplomatije Franka Fratinija.
Premijer Dačić je istakao da je bilateralna saradnja Srbije i Italije u usponu i da postoje dobri uslovi za unapređivanje ekonomskih veza dve zemlje, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.
Italija je jedan od glavnih spoljnotrgovinskih partnera Srbije i naša zemlja je otvorena za italijanske investitore, rečeno je na sastanku.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Podrška Italije evropskom putu Srbije i dijalogu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Apr.2013
Italija podržava evropski put Srbije i nastojanje da se dijalogom dođe do pravednog rešenja koje će obezbediti trajnu stabilnost u regionu, rečeno je danas na sastanku premijera Srbije Ivice Dačića i bivšeg šefa italijanske diplomatije Franka Fratinija.
Italija podržava evropski put Srbije
Izvor: Beta, 15.Apr.2013
BEOGRAD, 15. aprila 2013. (Beta) - Italija podrzava evropski put Srbije i nastojanje da se dijalogom dodje do pravednog rešenja koje će obezbediti trajnu stabilnost u regionu, rečeno je u ponedeljak na sastanku .




