Dačić: Trajaćemo pun mandat

Izvor: B92, 25.Avg.2012, 00:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić: Trajaćemo pun mandat

Beograd -- Premijer Ivica Dačić izjavio je da je zadovoljan radom Vlade Srbije u prvih mesec dana, jer vlada radi kao tim, efikasno i nema trzavica.

"Od formiranja vlada je radila svakodnevno, a prvi rezultati su zadovoljavajući. Ovo je tek početak, ali očekujem da nastavimo ovim tempom i da rezultati budu još bolji. Iako nas čekaju teški zadaci uveren sam da ćemo ih uspešno rešavati i da će ova vlada imati pun mandat", rekao je Dačić "Presu".

On je naglasio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je sve u najboljem redu i kako bi trebalo da bude.

"Imamo redovnu i dobru komunikaciju, lako se dogovaramo oko stvari koje ćemo da uradimo. Najvažnije je da obavimo posao koji od nas očekuju građani, da se poboljšaju standard i život građana", poručio je premijer.

Dačić je ponovio da ove godine neće ići na odmor, jer je tu odluku doneo čim je prihvatio ponudu da bude mandatar.

"Nisam išao na odmor i ne planiram da idem. Većina ministara nije išla na letovanje, zajedno smo radili sve vreme", rekao je Dačić.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.