
Izvor: Danas, 20.Mar.2023, 21:23
Dačić: Srbija šalje 1,5 miliona evra pomoći Turskoj i Siriji
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas u Briselu da će Srbija posle katastrofalnih zemljotresa u Turskoj i Siriji početkom februara, poslati dodatnu pomoć tim zemljama od ukupno 1,5 miliona evra.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić, Turska, Zemljotres
Povezane vesti
Srbija šalje Turskoj i Siriji još 1,5 miliona evra pomoći
Izvor: Radio 021, 21.Mar.2023, 08:08
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da će Srbija Turskoj i Siriji poslati dodatnu pomoć od ukupno 1,5 miliona evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.