Izvor: Kurir, 06.Jul.2010, 10:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DAČIĆ DANAS U BUKUREŠTU
BUKUREŠT - Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić razgovaraće danas u Bukureštu s rumunskim ministrom unutrašnjih poslova Vasileom Blagom o jačanju međusobne saradnje u oblastima od interesa za dve zemlje, kao i za region.
Kako je najavilo rumunsko ministarstvao unutrašnjih poslova, Vasile Blaga će u razgovoru s Dačićem potvrditi spremnost Rumunije da i dalje podržava >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Srbiju na evropskom putu.
Dvojica ministara će, kako se nezvanično saznaje, razgovarati i o saradnji u borbi protiv organizovanog kriminala i suzbijanju prekogranične trgovine ljudima, krijumčarenja cigareta i droge.
Ivica Dačić je u svojstvu potpredsednika vlade i ministra unutrašnjih poslova bio u Rumuniji u delegaciji predsednika Srbije Borisa Tadića, u martu prošle godine.







