
Izvor: Danas, 15.Apr.2025, 15:45
VJT: Policija još nije dostavila izveštaj o napadu na žandarma ispred RTS-a
Više javno tužilaštvo u Beogradu danas je, u odgovoru na pitanja Insajdera, saopštilo da policija još nije dostavila izveštaj po zahtevu da se identifikuju lica koja su napala pripadnike Žandarmerije ispred Radio-televizije Srbije (RTS) 11. marta ove godine.
Povezane vesti
Tužilaštvo: Policija nije dostavila izveštaj o tome ko je napao žandarma ispred RTS-a
Izvor: Radio 021, 15.Apr.2025
Više javno tužilaštvo u Beogradu je saopštilo da policija još nije dostavila izveštaj po zahtevu da se identifikuju osobe koje su napale pripadnike Žandarmerije ispred RTS-a 11. marta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.