Izvor: Blic, 08.Dec.2024, 16:50

PALI DILERI IZ NEGOTINA Oglasio se Dačić: "Policija je pronašla više od 10 kilograma marihuane, 71 gram hašiša i 33.000 evra!"

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija u Negotinu uhapsila i zadržala dva lica, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, dodajući da je pretresom njihovih kuća u Mokranju, opština Negotin, pronađeno 10.685,8 grama marihuane, 71 gram hašiša i novac u iznosu od 33.150 evra.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

MUP: U Negotinu uhapšene dve osobe sa 10,5 kilograma marihuane

Izvor: Danas, 08.Dec.2024

Negotinska policija uhapsila je i zadržala dve osobe u tom gradu, zbog sumnje da su se bavili proizvodnjom i prodajom opojnih droga, a pretresom njihovih kuća u Mokranju u opštini Negotin, pronađeno je više od 10,5 kilograma marihuane, 71 gram hašiša i novac u iznosu od 33.150 evra.

Nastavak na Danas...

U GEPEKU VOZIO DROGU Uhapšen muškarac (61) u Beogradu, oglasio se Dačić: "U stanu i vozilu je pronađeno 40 kilograma marihuane" (FOTO)

Izvor: Blic, 09.Dec.2024, 11:29

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Uprave kriminalističke policije uhapsili u Beogradu lice i u vozilu i stanu koje je koristio pronašli oko 40 kilograma marihuane.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.