Izvor: FXLider.com, 11.Apr.2013, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlato

Cena zlata je oscilira u blagom padu kako je zabrinutost na tržištu zbog sutrašnjeg samita EU sve prisutnija. Za danas je planirana aukcija obveznica u Italiji. Očekuje se da će cena zlata biti nestabilna do kraja nedelje.
Tokom azijskog trgovanja cena zlata je oscilirala. Na jednočasovnom grafikonu MACD je u fazi prekomerne prodaje dok RSI oscilira. Nakon proboja donje Bolindžer trake cena je počela da oscilira tako da je moguć nastavak oscilacija cene. Naša preporuka bila bi kupovna pozicija.

Strategy
Entry
1st target
2nd target
LONG 1569.02 1574.20 1576.90

Nastavak na FXLider.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FXLider.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FXLider.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.