Izvor: MozzartSport.com, 23.Feb.2021, 17:44
UEFA pokrenula postupak protiv Zvezde
Evropska fudbalska unija istražuje incident koji se dogodio u četvrtak na stadionu Rajko Mitić
Uprkos činjenici da je na tribinama stadiona Rajko Mitić tokom utakmice šesnaestine finala Lige Evrope bilo dozvoljeno prisustvo tek nekoliko desetina ljudi, mahom predstavnika i prijatelja klubova, dešavanja sa tribina u režiji domaćijh peristalica i uvrede na račun Zlatana Ibrahimovića uspele su da bace mrlju na uzbudljivu fudbalsku predstavu u Ljutice Bogdana.
>> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << />
Uvrede na nacionalnoj osnovi nepoznatog pojedinca koji se našao u loži stadiona Crvene zvezde osim što su u senku stavile remi crveno-belih (2:2), bile su povod disciplincima UEFA da pokrenu postupak protiv šampiona Srbije.
"U skladu sa članom 31 (4) disciplinskih propisa UEFA, danas je imenovan inspektor za etiku i disciplinu koji će sprovoditi disciplinsku istragu u vezi sa incidentima koji su se dogodili tokom utakmice osmine finala Lige Evrope između Crvene zvezde i Milana (2 -2), odigrane 18. februara 2021. u Srbiji", stoji u saopštenju Evropske fudbalske unije uz napomenu da će dalje informacije o ovom pitanju biti dostupne s vremenom.
Podsetimo, Zvezda je prethodnih godina neretko bila na tapetu UEFA, a poslednji put bilo je to zbog počasti odate Ratku mladiću kad je zaraila uslovnu kaznu.
Tagovi:
Tagovi:
Pogledaj vesti o: Evropska Unija, Incident
Nastavak na MozzartSport.com...












