Izvor: Radio Slobodna Evropa, 29.Jun.2017, 09:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tramp zatečen oštrinom EU
Sve učestalije nesuglasice između Sjedinjenih Američkih Država i Evropske unije podsećaju na svađu u porodici koje, ako se ne prevaziđu, mogu da završe i razvodom.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Povezane vesti
SAD i EU: Više od porodične svađe
Izvor: Radio Slobodna Evropa, 29.Jun.2017
Sve učestalije nesuglasice između SAD i EU podsećaju na svađu u porodici koje, ako se ne prevaziđu, mogu da završe i razvodom. Sporovi između tradicionalnih transatlantskih saveznika su izašli izvan okvira tipične razlike u mišljenjima oko praktičnog aspekta nekog pitanja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












