Ministar pravde dao ostavku

Izvor: Večernje novosti, 18.Apr.2019, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ministar pravde dao ostavku

Rumunski ministar pravde Tudorel Toader danas je rekao da daje ostavku zbog gubitka podrške vladajuće Socijal demokratske partije Rumunski ministar pravde Tudorel Toader danas je rekao da daje ostavku zbog gubitka podrške vladajuće Socijal demokratske partije. Kako se navodi, ovakav potez je povezan sa Toaderovim predlozima zakona koji je kritika, uključujući i Evropska unija, videla kao nešto što će oslabiti napore za slabljenjem političke korupcije, preneo je AP. Premijerka Rumunije Viorika Dančila je rekla da Toader nije ispunio ni jedno obećanje, dok sa druge strane on smatra da je ispunio svoju dužnost.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na Večernje novosti...



Povezane vesti

Rumunija: Ministar pravde Tudorel Toader dao ostavku

Izvor: RTV Pink, 18.Apr.2019

Rumunski ministar pravde Tudorel Toader danas je rekao da daje ostavku zbog gubitka podrške vladajuće Socijal demokratske partije.

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.