Makron: Rešiti tri glavna pitanja

Izvor: Blic, 23.Sep.2017, 00:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Makron: Rešiti tri glavna pitanja

Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je da u pregovorima o Bregzitu moraju biti razjašnjena pitanja o građanima EU, finansijskim uslovima izlaska Velike Britanije iz EU, kao i pitanje Irske, preneli su francuski mediji.

On je tokom zajedničkog obraćanja novinarima nakon posete finskog premijera Juhe Sipile rekao da se ova pitanja moraju rešiti pre razmatranja drugih pitanja vezanih za Bregzit.

- Ako se ova tri pitanja ne razjasne, nećemo moći da pređemo na ostala pitanja - naglasio je Makron.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.