EU SEKS: Hrvati vode ljubav na poslu!

Izvor: Kurir, 23.Jul.2013, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EU SEKS: Hrvati vode ljubav na poslu!

Hrvati umesto da rade vode ljubav po kancelarijama. Budući da su nedavno ušli u Evropsku uniju uživanje na poslu će im najviše nedostajati.

Naime, prema anketi i glasovima jednog portala Hrvati su priznali da najluđe što su napravili u seksu jeste seks u kancelariji u toku radnog vremena.

Pitanje u anketi je glasilo: "'Najluđe što ste napravili u seksu je...", a rezultati su bili sledeći:

Čak 31 odsto Hrvata priznalo je da je imalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << seks u kancelariji i to tokom radnog vremena. Ova hrabra akcija najluđe je što su napravili u seksu.

Dalje, 23 odsto Hrvata korišćenje igračaka za seks smatra svojim najluđim seksualnim iskustvom, dok njih 21 odsto priznaje da im je najluđe što su napravili grupni seks.

Zanimljivo je i da "zlatni tuš" ima čak 14 odsto glasova, a sadomazo igrice tek 11 odsto.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.