Uhapšen sin Ibrahima Rugove

Izvor: Prva.rs, 05.Feb.2014, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen sin Ibrahima Rugove

Advokat Uk Rugove Bajram Tmava je potvrdio da je nalogom tužioca Euleksa Rugova uhapsen i da mu je određen pritvor od 48 sati.

Advokat Tmava je rekao da Euleks sumnja da se sin bivseg predsednika Kosova Uka bavio organizovanim kriminalom i zloupotrebom službenog položaja. Advokat Tmava je rekao da je bio prisutan tokom pretresa kuće Rugove.

Izvori unutar policije Kosova kažu da njihova policija nije imala pristupa toj akciji kao i da se radi o krivičnom delu prodaje i kupovine viza. Tvrdi se, takođe, da je uhapsen i jedan zvanicnik italijanske ambasade u Prištini F.P. - prenosi koha.net.
Pogledaj vesti o: Vize,   Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Prva.rs...



Povezane vesti

Rugovin sin osumnjičen za četiri krivična dela

Izvor: Akter, 06.Feb.2014, 14:03

Sin bivšeg predsednika Kosova Ibrahima Rugove Uk, koji je uhapšen zbog organizovanja nelegalne trgovine vizama EU, osumnjičen je za četiri krivična dela

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.