Izvor: Vesti-online.com, 26.Sep.2014, 07:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Kakva vlada, takva parada"
Predstavnici pokreta Dveri iz Čačka tvrde da je gej parada zakazana za nedelju u Beogradu državni projekat i da je homoseksualna ideologija prodrla u sve pore srpskog društva.
Boško Obradović
Satrešinstvo čačanskih Dveri saopštava da je apsolutno protiv održavanja parade i tvrde da se neće povući sa ulica Beograda >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << dok se ovaj sramni događaj ne otkaže, jer to što se sprema nije normalno i narod Srbije ima obavezu da se suprotstavi.
- Dveri nemaju ništa protiv homoseksualaca, već se bune protiv nametanja načina mišljenja koje neprirodne stvari prikazuju kao prirodne, a nenormalne kao normalne.
Parada ponosa vodi ka urušavanju tradicionalnih i porodičnih vrednosti i to je samo početak nakon čega sledi legalizacija istopolnih brakova i usvajanja dece - saopštavaju čačanske Dveri i navode da taj nepotreban i sraman događaj služi da se skrene pažnja sa stvarnih problema koji opterećuju Srbiju.
Vučić neće da šeta
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da neće da učestvuje na gej paradi.
- Neću da budem na čelu, ni na začelju te kolone. Ne pada mi napamet i nemam potrebu da se udvaram bilo kome, pa ni nekom stranom ambasadoru. Šetnja je ustavno pravo, a tako je i moje ustavno pravo da tog dana budem u Tekiji s poplavljenima - rekao je premijer.
- Uostalom, kakva Vlada, takva i parada - kaže se u saopštenju koje je potpisao Boško Obradović, član Starešinstva Dveri, pozivajući srpske političare da se stave na čelo parade jer to oslikava njihov moral i shvatanja.
Pokret Dveri je najavio da će uskoro ponuditi rešenje ovog problema koje već odavno opterećuje srpsko društvo tako što će predložiti da gej parada u Srbiji bude zabranjena u narednih 100 godina, kao što je to učinjeno u Rusiji.
Nastavak na Vesti-online.com...









