Izvor: Kurir, 04.Jun.2012, 17:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić: Razgovor s Tadićem nije bio prijatan!
Razgovor je bio pristojan ali ne i naročito prijatan, izjavio je lider naprednjaka Aleksandar Vučić povodom razgovora sa predsednikom DS-a Borisom Tadićem u italijanskoj ambasadi.
BEOGRAD - Lider naprednjaka Aleksandar Vučić izjavio je da je sa predsednikom Demokratske stranke Borisom Tadićem razgovarao na prijemu u italijanskoj ambasadi ali nije otkrio i sadržinu razgovora.
Vučić >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je novinarima po završetku sastanka deligacija SNS sa predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem, povodom obezbeđivanja većine za formiranje vlade, potvrdio da je u petak na prijemu u italijanskoj ambasadi razgovarao sa Tadićem "i da je taj razgovor bio pristojan".
Komentarišući fotografije objavljenje sa tog prijema na kojima su Vučić i Tadić, lider naprednjaka je rekao da ga je italijanski ambasador Armando Varikio zamolio da bude sa njegove desne strane, a Tadić sa leve.
"Nakon toga nas dvojica smo nekoliko trenutaka ostali sami i to je naš strašan greh. Razgovor je bio pristojan ali ne i naročito prijatan", rekao je Vučić.
On je naglasio da posle kampanje koja je vođena protiv SNS i Nikolića, i koja se kako je dodao, vodi i dalje, niko ne može da očekuje da ti razgovori budu najprijatniji i na najvišem nivou.












