Izvor: Kurir, 16.Maj.2012, 07:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Večeras duel decenije
Predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić i kandidat SNS Tomislav Nikolić imaće na raspolaganju dva sata da ubede birače kako upravo jedan ili drugi treba da vode Srbiju u narednih pet godina
BEOGRAD - Jedan na jedan.
Duel decenije, kako su ga nazvali, koji može i da odluči pobednika predsedničkih izbora, počeće večeras u 20 sati na Prvom programu Javnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << servisa. Predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić i kandidat SNS Tomislav Nikolić imaće na raspolaganju dva sata da ubede birače kako upravo jedan ili drugi treba da vode Srbiju u narednih pet godina.
Tadiću i Nikoliću ovo neće biti prvi duel, jer su i 2004. i 2008. u finišu kampanje za drugi krug izbora sučeljavali mišljenja u debati.
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić













