Izvor: Vesti-online.com, 29.Maj.2010, 19:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić se sastao sa Silajdžićem
Predsednik Srbije Boris Tadić i predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić nenajavljeno i nepredviđeno su nakratko razgovarali u holu hotela "Holidej in" u Sarajevu, iako zvaničnim protokolom njihov bilateralani susret nije bio planiran.
Obezbeđenje predsednika Srbije nije dozvolilo novinarima, fotoreporterima i kamermanima da zabeleže ovaj susret, javlja izveštač Srne.
Prethodno se, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u okviru niza bilateralnih susreta na marginama Igmanske inicijative u Sarajevu, Tadić sastao sa hrvatskim kolegom Ivom Josipovićem, ali ni nakon tog susreta nijedan od predsednika nije želeo da da izjavu za novinare.
U okviru bilateralnih sastanaka, Josipović se sastao sa Silajdžićem i crnogorskim predsednikom Filipom Vujanovićem, te Vujanović sa Silajdžićem.
Ni nakon ovih susreta niko nije želeo da daje izjave, niti da iznosi bilo kakve detalje sa sastanaka.
Nastavak na Vesti-online.com...






