Izvor: S media, 02.Jun.2010, 16:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić sa Papandreuom o bilateralnim odnosima
Predsednik Srbije Boris Tadić razgovarao je danas u Atini sa grčkim premijerom Jorgosom Papandreuom o ekonomskoj saradnji Srbije i Grčke, instrumentima borbe protiv finansijske krize i problemu Kosova i Metohije.
Predsednik Tadić i premijer Papandreu su, na radnom ručku, razmenili mišljenja i o drugim pitanjima od obostranog značaja.
Oni su se saglasili da tradicionalno dobri odnosi dveju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << država nastavljaju da se kreću uzlasnom linijom na obostranu korist.
Predsednik Srbije Boris Tadić danas je u Atini pozvao grčke kompanije da investiraju u srpsku privredu, ističući da je Srbija danas poslovni i politički centar zapadnog Balkana i da pruža najveće pogodnosti za strana ulaganja.
Pogledaj vesti o: Boris Tadić














