SREĆKO HADŽIĆ: PRVA VEST O OCU POSLE SEDAM GODINA

Izvor: Kurir, 20.Jul.2011, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SREĆKO HADŽIĆ: PRVA VEST O OCU POSLE SEDAM GODINA

NOVI SAD - Članovi porodice Gorana Hadžića, poslednjeg haškog begunca koji je uhapšen jutros, izjavili su da su "u šoku" nakon vesti koje su čuli.

"Posle sedam godina ovo je prva zvanična informacija koju smo dobili u vezi sa ocem", rekao je Hadžićev sin Srećko Hadžić.

"Sedam godina nismo ništa znali o njemu, sem što nam je policija povremeno pretresala kuću. Osim zvanične potvrde predsednika (Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Borisa) Tadića izrečene na konferenciji za novinare niko nam se drugi nije ni javio niti obratio", kazao je Srećko Hadžić novinarima.

U kući se nalaze još i Hadžićeva majka i supruga. Ispred kuće su brojne novinarske ekipe, a sem njih nema ni policije niti okupljenih građana.

Jedan od komšija Miroslav Nikolin rekao je novinarima da je Gorana Hadžića znao "površno", jer su svojevremeno zajedno radili u "Naftagas-prometu".

On je dodao da je porodicu Hadžić znao "na dobar dan" i naveo da je primećivao da je na svakih četiri-pet meseci kuću Hadžića pretresala policija.

Goran Hadžić uhapšen je jutros u rejonu Fruške gore.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.