Hrvati se ne mire sa presudom generalima

Izvor: TvojPortal.com, 16.Apr.2011, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrvati se ne mire sa presudom generalima

 
(vesti online) U Zagrebu, Rijeci, Splitu i Osijeku danas se, u organizaciji više veteranskih i drugih udruženja, održavaju protestni skupovi povodom presude Haškog tribunala, kojom je general Ante Gotovina dobio 24, a ratni komandant specijalne policije Mladen Markač 18 godina zatvora zbog zločina nad Srbima u Oluji.

 

najincidentnija situacija bila je u Splitu, gde je na skupu napadnut gradonačelnik Željko Kerum dok je držao govor demonstrantima, >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << kojih je bilo nekoliko hiljada. Kerum je rekao da se "Boris Tadić šepuri po Brionima, a Ivo Josipović mu je domaćin".Ostatak vesti pročitajte na linku
 
 

hrvatipresuda generalimanemire se

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.