Dvojka koja rešava probleme

Izvor: Kurir, 26.Mar.2010, 09:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dvojka koja rešava probleme

BEOGRAD - Pomak u odnosima dve zemlje i rešavanje otvorenih i gorućih pitanja biće konkretni efekti susreta predsednika Srbije i Hrvatske, Borisa Tadića i Ive Josipovića, u Opatiji, smatraju sagovornici Kurira. Vojislav Stanimirović, predsednik SDSS, pozdravlja gest srpskog predsednika. - Sastanci predsednika, koliko god ih smatrali neformalnim, uvek su formalni i tu se vode ozbiljni razgovori. Bilo je razgovora o tužbama i mi bismo bili zadovoljni kad bi tužbe bile povučene. To bi koristilo i jednima i drugima - kaže Stanimirović, i dodaje:  

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.