Bivši predsednik – Boris Tadić: Da sam bio na Vučićevom mestu 1. novembra, jedino bih ponudio svoju ostavku

Izvor: Danas, 03.Maj.2025, 12:53

Bivši predsednik – Boris Tadić: Da sam bio na Vučićevom mestu 1. novembra, jedino bih ponudio svoju ostavku

Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) i nekadašnji predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas da jedino što bi uradio 1. novembra 2024. godine, da je bio na mestu aktuelnog predsednika Aleksandra Vučića, ponudio svoju ostavku.
Pogledaj vesti o: Boris Tadić

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Tadić: Da sam bio na Vučićevom mestu 1. novembra ponudio bih ostavku, jeziva svaka druga reakcija

Izvor: Radio 021, 03.Maj.2025

Nekadašnji predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je da bi ponudio svoju ostavku nakon pada nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu da je bio na mestu trenutnog predsednika Aleksandra Vučića.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.