Izvor: Nezavisne Novine, 29.Mar.2021, 14:35

Merkel priznala da je njena vlada pravila greške

BERLIN - Njemačka kancelarka Angela Merkel priznala da je njena vlada napravila greške, uključujući i planove za uskršnje zaključavanje, koje je moralo biti poništeno.
Pogledaj vesti o: Uskrs

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

ANGELA MERKEL SE JAVNO POKAJALA: Da pravila sam greške, najveća je bila uskršnje zaključavanje, zato smo ga i poništili!

Izvor: Kurir, 29.Mar.2021

Nemačka kancelarka Angela Merkel priznala da je njena vlada napravila greške, uključujući i planove za uskršnje zaključavanje, koje je moralo biti poništeno.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.