Izvor: Radio Slobodna Evropa, 21.Feb.2010, 23:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivica Kostelić srebreni u Vancouveru

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je srebro u superkombinaciji na Olimpjskim igrama u Vancouveru. Amerikanac Bode Miller osvojio je zlatnu medalju. Švicarac Silvan Zurbriggen doskijao je do brončane medalje. To je druga medalja za Hrvatsku na ovim Olimpijskim igrama. Prvu, i to brončanu medalju osvojio je biatlonac Jakov Fak u utrci na 10 km.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Amerikancu Mileru zlato u superkombinaciji

Izvor: SrbijaNet.rs, 21.Feb.2010

Američki skijaš Bodi Miler osojio je danas zlatnu medalju u superkombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Vankuveru ukupnim rezultatom dva minuta, 44 sekunde i 92 stotinke. Srebro je prialo Hrvatu Ivici Kosteliću sa zaostatkom od 33 stotinke, a bronza Švajacarcu Silvanu Curbrigenu koji

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Hrvatski skijaš Kostelić osvojio olimpijsko srebro

Izvor: Southeast European Times, 22.Feb.2010, 23:31

22/02/2010..VANKUVER, Kanada -- Hrvat Ivica Kostelić osvojio je srebrnu medalju tokom nedeljne (21. februara) trke u super-kombinaciji, prošavši kroz cilj samo 0,33 sekunde iza Bode Millera iz Sjedinjenih Država. Kostelić, 30, imao je sedmu operaciju kolena pre dva meseca. Nastupu koji mu je doneo...

Nastavak na Southeast European Times...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.