Izvor: Vesti-online.com, 19.Feb.2017, 15:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za peruanskog fudbalera Paulo Albarasina van njegove zemlje verovatno niko ne bi znao da nije postigao jedan od najsmešnijih autogolova u istoriji ovog sporta.

U duelu njegove Akademije sa Ajačučom on je u 6. minutu savladao svog golmana nakon što je pokušao da mu vrati loptu, ali njega nije bilo na mestu na kom se inače nalazi.

To je bio samo početak problema za Akademiju koja je u prvom poluvremenu primila još dva gola pa je na kraju poražena rezultatom 3:1.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.