VBA namučio Siti, Nasri za trijumf

Izvor: B92, 09.Apr.2016, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su Vest Bromvič Albion sa 2:1 u poslednjoj utakmici subotnjeg programa 33. kola Premijer lige. Siti je izjednačio u 19. minutu preko Serhija Aguera iz penala, da bi mu trijumf doneo Samir Nasri pogotkom u 66. minutu.

Siti ne blista, ali pobeda je tu! Nasri i Aguero za mir u kući pred PSŽ (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 09.Apr.2016

Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov izborio penal nakon kojeg je Aguero dao izjednačujući gol..Mančester Siti štuca, ali nekako taj svetloplavi automobil koji će još dva meseca voziti Manuel Pelegrini drži traku na autoputu ka Ligi šampiona. Građani su večeras na svom stadionu posle preokreta...

Mančester siti pobedio Vest Bromvič

Izvor: Beta, 09.Apr.2016

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1, u utakmici 32. kola Premijer lige i učvrstili se na četvrtom mestu na tabeli.Vest Bromvič je poveo u šestom minutu golom Stefana Sesenjona, a Siti je izjednačio preko Serhija Aguera, koji je iskoristio penal...