Svađa u Ostravi: Mitrović i Tomović na ivici tuče

Izvor: Večernje novosti, 15.Nov.2015, 11:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KO je kriv? Pitanje na koje Srbi uglavnom ne mogu da nađu odgovor, pa i kada je fudbal u pitanju. Na to "ko je kriv" za prvi gol kapitena Češke Sivoka u subotu su se u svlačionici nekoliko minuta prepirali Aleksandar Mitrović i Nenad Tomović. Šteta što im se nije pridružio i golman Stojković. Prva dvojica su se toliko "ubeđivali" da je umalo došlo do tuče, a veći incident >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << su sprečili kapiten Branislav Ivanović i selektor Radovan Ćurčić. Da se nisu baš do kraja "ispričali" na temu ko je kriv kod prvog gola videlo se već u 62. minutu, pre drugog gola. Nenad Tomović je kao na ragbiju, sa dve ruke oborio Pudila na zemlju. Češkoj je posle gola sa penala bio širom otvoren put ka ubedljivoj pobedi. Podsetimo, kod selektora Ćurčića su se se već zakačili, pa i potukli, Stefan Mitrović i Aleksandar Kolarov, u junu ove godine na pripremama u Austriji pred duel sa Danskom.