Selta otela bod na Kalderonu: Magičan gol Ernandeza! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 21.Sep.2014, 00:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atletiko gubio, pa vodio, ali je na kraju ostao bez dva važna boda – 2:2

Poraz od Olimpijakosa u Pireju očigledno je žestoko uzdrmao fudbalere Atletika, koji su u meču sa Seltom iz Viga na svom terenu osvojili samo jedan bod – 2:2 (2:1).

Da domaćinu neće ići sve onako kako je to očekivao Dijego Simeone bilo je jasno u 19. minutu, kada je Pablo Ernandez magičnim udarcem petom matirao Moju.

Atletiko se ekspresno vratio na u finišu >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << prvog poluvremenu i golovima Mirande i Godina došao do preokreta.

Ipak, iako se očekivala rutinska završnica meča domaćeg sastava, to se nije dogodilo. Nolito je na samom startu drugog poluvremena izjednačio golom iz jedanaesterca, a onda do kraja meča prilično organizovano branila stečeni rezultat.

Madriđani su napadali svim silama, ali lopta nije na htela u gol. U poslednjim trenucima meča poništen im je i pogodak, ali sasvim opravdano jer je Ćerći bio u ofsajdu.