Segunda: Ko će da spasi Sporting, ako ne Šćepović

Izvor: Sportal.rs, 09.Feb.2014, 19:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stefan Šćepović ponovo je bio strelac za Sporting iz Hihona. Srpski napadač je mrežu Ponferadine pogodio u 84. minutu i tako postavio konačnih 1:1 u utakmici 25.

Nastavak na Sportal.rs...

Šćepović pogodio po 17. put u Segundi za bod Hihona

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Feb.2014

Stefan Šćepović je nastavio sa odličnim partijama u španskoj Segundi. Bivši napadač Partizana je postigao 17. pogodak u ovoj sezoni u dresu Sporting Hihona.. To je bio gol koji je obezbedio bod kod kuće protiv Ponferadine i to u 84. minutu. Čak je Hihon imao i igrača više 54. minuta ali su...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.