Primera - Bodovi spasa za Espanjol

Izvor: Sportske.net, 01.Maj.2016, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U drugoj današnjoj utakmici 36. kola španske Primere, ekipa Espanjola ostvarila je ključni trijumf u borbi za opstanak.

Posle Bilbaa koji je u matine terminu bio bolji od Selte (2:1), danas je na svom terenu bodove osvojio i Espanjol.

U duelu sa Seviljom, Espanjol je slavio sa 1:0 i tako pobegao na pet bodova razlike od zone ispadanja, na dva kola pre kraja sezone.

Posle prvog poluvremena bez golova, domaći tim je do pobedonosnog gola stigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u sedmom minutu nastavka meča, kada je Kaisedo bio na pravom mestu u pravo vreme i jednu odbijenu loptu od strane golmana Rika prosledio u nebranjenu mrežu - 1:0.

Espanjol je tako prekinuo seriju loših rezultata, zahvaljujući kojima je i dospeo u nezavidnu poziciju na tabeli.

Večerašnji program u Primeri nastavlja se utakmicom između La Korunje i Hetafea, koja je počela u 18:15h.