Izvor: HotSport.rs, 22.Feb.2015, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREMIJER LIGA: Totenhem u poslednjem minutu do boda protiv Vest Hema (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Vest Hema remizirali su na Vajt Hart Lejnu rezultatom 2:2 (0:1) u 26. kolu Premijer lige.

Vest Hem je i četvrti put u nizu ostao neporažen protiv gradskog rivala, a gosti su poveli u 22. minutu golom Kuojatea.

Totenhem je u nastavku imao inicijativu, ali su se gosti odlično branili. Menadžer Totenhema Maurisio Poketino na poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je uveo Kristijana Eriksena umesto Dembelea što je ubrzalo igru domaćih.
Ipak, Vest Hem je nakon jedne kontre, uspeo da iskoristio uspavanost odbrane Totenhema. Nobl je centrirao sa levog boka, a Sako na drugoj stativi poslao loptu u drugi ugao.
Nadu domaćima vratio je Deni Rouz preciznim udarcem i pogotkom u 83. minutu, a konačnih 2:2 postavio je Hari Kejn u poslednjim trenucima utakmice. Song je oborio Kejna u šesnaestercu, a sudija pokazao na belu tačku. Golman Adrijan je zaustavio Kejnov udarac, ali se lopta odbila na nogu napadaču Totenhema koji je lako pogodio za 2:2.