
Izvor: Sportske.net, 08.Feb.2017, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ne pomaže ni Karlito - Ništa od Lige Šampiona za ambiciozni klub iz Šangaja! (video)
U prvoj postavi Šangaj Šenhue za meč u okviru kvalifikacija za azijsku Ligu Šampiona, našli su se najplaćeniji fudbaler sveta i kao i nekadašnji napadač Intera.
Kineski superligaš, ekipa Šangaj Šenhua, nije uspeo da se kvalifikuje za elitno azijsko takmičenje, kako su u kvalifikcijama poraženi od trećeplasiranog tima australijskog prvenstva, ekipe Brizbejn Roara.
Na kraju je bilo 0:2 (0:2) za goste iz Australije, sve je bilo gotovo već nakon prvih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 45 minuta.
Poveli su gosti još u drugom minutu preko Borelja, da bi pet minuta pre isteka regularnog dela prvog poluvremena Tomi Or povisio na 0:2.
Ekipa iz Šangaja, koju sa klupe predvodi Gas Poje, nije uspela da se vrati do kraja susreta, iako su u špicu imali nekadašnjeg fudbalera Mančester junajteda, Sitija i Juventusa Karlosa Teveza, kao i nekadašnjeg napadača milanskog Intera Obafemija Martinsa.
U postavi se našao i kolumbijski internacionalac Đovani Moreno, dok u protokolu ovog puta nije bilo kolumbijskog reprezentativca i bivšeg igrača Intera Fredija Guarina.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Dali 80 mil. € Tevesu da ispadnu u kvalifikacijama
Izvor: B92, 08.Feb.2017
Kineski klub Šengaj Šenhua eliminisan je u kvalifikacijama azijske Lige šamiona od Brizbejna Roara 2:0, trećeplasiranog tima australijskog prvenstva...Karlos Teves debitovao je Šangaj, ali nije pomogao svojoj ekipi koja je eleminisana od tima koji se prvi put posle 14 godina kvalifikovao u elitno...